Wielkie Zmiany

              
   "Uwaga! Pociąg Wielkie Zmiany wjeżdża na peron"! Oto i z dniem dzisiejszym oficjalnie ogłaszam, że do bloga "Figurki w gablotce" przyłączam (lub jak ktoś woli: przyłanczam) drugi blog "Recensio". 

Vivat! Vivat!Gotowi na dawkę pięknie uporządkowanego opisu Wielkich Zmian? Oto i one:

  

1. Bałagan. Bałaganienia ze mnie wyplenić się nie da, nie zaprzeczam. Póki co, przeprowadzałem tylko niewielkie zmiany tj. dodawałem strony. Pojawią się też nowe, w tym ta, która kiedyś zniknie. Przyczyną bałaganu są też dwa blogi, więc myślę, że decyzja o ich połączeniu jest dobra. Większość tekstów z "Recensio" będzie się tu pojawiała, też po poprawkach, bo już wiem, co jest nie tak. Kilka jednak wyrzucę do eterowego śmietnika. Swoją drogą- piszcie, jeśli widzicie coś słabego i wytyczajcie błędy. Nie obrażę się, a wręcz przeciwnie! Krytyka jest ważna. 2. TreśćBędą i zmiany w treści. Figurki nadal są dla mnie ważne i porzucić ich nie chcę. Nie obiecuję jednak, że będą się jednak pojawiały co dwa tygodnie, jak było kiedyś. Opowiadania zapoczątkował "Powrót", którego będę kontynuował. Dojdą opowiadania z tamtego bloga oraz nowe, "luźne" lub nawet jedno całkiem spore- projekt jego już rozpocząłem. Będzie one "społeczne" tzn., że Wy też będziecie uczestniczyć. Więcej informacji dostaniecie w chwili opublikowania. 

Nie chcę się też ograniczać do opowiadań i figurek. Czasami pojawi się nowa recenzja (czego świetnym przykładem jest nowa recenzja "Once"), a myślę też o jakichś pseudo-artykułach, a może też coś z liryki. Kiedyś musi być ten pierwszy raz. 3. Wygląd. Blog nie wygląda porządnie, nie oszukujmy się, choć jest coraz lepiej. Jest bardzo    szablonowy i zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego też teraz - gdy mam już własny komputer - będę nad tym pracować. Jak macie radę, propozycję to mam prośbę- piszcie na pocztę elektroniczną czy w komentarzach.

Jestem też otwarty na wszelką korespondencje mailowe, dyskusje, rady prośby itp., choć, cytując znany zespół, "niewiele Ci mogę dać, bo sam niewiele mam". 
Jeśli chcecie coś dodać do Wielkich Zmian, piszcie tu na dole. Wasza opinia jest dla mnie bardzo ważna! Zróbmy z tego nasz blog, a nie tylko mój. 

"Podaj cegłę" Aleksandra Kobzdeja (stąd)

Dziękuję za wyrozumiałość i pozdrawiam, 
FranekBrak komentarzy:

Prześlij komentarz